„Kinepolis” ul. Bolesława Krzywoustego 72
+ 48 793 706 806

Treningi Sportowe

No dobrze.

A co jeśli to Twój sport a Areny wydają się być stworzone dla Ciebie?

Wtedy nie pozostaje Ci nic innego jak regularnie ćwiczyć 🙂

Laser Tag, podobnie jak inne dyscypliny sportu, wymaga regularnych treningów. Uczymy na nich jak celować, jak wykorzystywać przeszkody, jak komunikować się z innymi zawodnikami, wreszcie jak wykorzystać umiejętności indywidualne dla dobra zespołu.

To na początek. Jeżeli zechcesz więcej to wraz ze wzrostem umiejętności będziemy stawiać Ci wyższe wymagania. Oznacza to możliwość gry z najlepszymi zawodnikami w Polsce a po treningu powiedzenie, że jesteś zmęczony jak „koń po rodeo” będzie adekwatne do tego co poczujesz 🙂

Nasze drużyny trenują w następujących terminach:

Poziom średnio zaawansowany. Co to oznacza: grają tu zarówno początkujący jak i średniozaawansowani. Dodatkowo można grać przy użyciu własnej broni (chcesz mieć swoją broń? dzwoń 512007250). Możesz się spodziewać dynamicznej gry ale także znajdziemy czas na wytłumaczenie niuansów gry, czy analizę wyników po treningu.

Poziom początkujący. To idealny dzień by spróbować. Tu zawsze wszystko się udaje i wszystko jest proste. Możesz pytać, możesz testować, oglądać itd. Masz do dyspozycji tarcze multimedialne, gdzie potrenujesz celność i wiele innych.

GRY SPECJALNE. Bez statystyk ale za to możesz: zdobywać punkty kontrolne, dominować teren, przejmować bazy itd. Brzmi znajomo? Tak. CS czy Call of Duty w wersji Laser Tag jest na wyciągnięcie ręki. Jaki poziom zawodników: każdy 🙂

Poziom Profesjonalny. Koniec zabawy. Tu trafisz kiedy zawodnicy i instruktor uzna, że jesteś jednym z nas. Emi sprawi, że akcja będzie przebiegać wartko a umiejętności, którymi dysponujesz zostaną poddane próbie. Nie wszyscy chcą tu wrócić. To dużo mówi o tym dniu.

Gra otwarta. Chcesz spróbować ale z jakichś powodów nie pasuje Ci trening z drużyną? A może jest was kilkoro i chcecie poznać poligon by najpierw sprawdzić jak to się je zanim zaczniecie. A może zwyczajnie to dobry teren na grę. Tak czy inaczej zapraszamy. Sprawdź wcześniej pod numerem telefonu 793706806 czy gra jest organizowana.

Poligon Zewnętrzny. Laser Tag w wersji outdoor: Las, bunkry, czyste powietrze i unikalny klimat starego Fortu. To samo co na hali ale inaczej 🙂 Sprawdź. Będzie dużo biegania, zabawy, śmiechu. Jaki poziom: Każdy 🙂